jaki nawoz pod kukurydze na ziarno forum

jaki nawoz pod kukurydze na ziarno forum

Paź 14
jaki nawoz pod kukurydze na ziarno forum

Naturalne jaj stwierdzono, że mają dwa razy więcej omega-3 kwasów tłuszczowych, 1 2/3 więcej witaminy A, trzy razy witaminy E oraz 7 razy tyle beta-karoten. Prawdziwy Clincher dla mnie jest to, że miał 4 do 6 razy ilość witaminy D.

Wyjaśniłem zasadniczy charakter witaminy D w artykule na leczenie próchnicy. W innym artykule pisałem o dobrych źródeł, a poza słońcem, jajka są jednym z niewielu naturalnych źródeł witaminy D, które mamy.

Jakość aminokwasów w jajach, jak świadczy o dobrych proporcjach, jakimi naprawdę są. Jaja stały się standardem w którym jakość białek innych środków spożywczych jest mierzona.

Jeśli chodzi o ile białka w jajku i ich jakość, są one dobrym źródłem aminokwasów zawierających siarkę metionina, cysteina i cystyna się istne budulec białek. Innymi bardzo, długołańcuchowe kwasy tłuszczowe i nienasycone (VLCP-UFA), które nasz organizm potrzebuje dla rozwoju mózgu, znalezione w naturalnych jaj, są prawie całkowicie nieobecne w jajach fabrycznie gospodarskich.

Ma to poważne konsekwencje dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci, jeśli są one polegać na jajka jako źródło białka. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do matek karmiących piersią, jak konieczność nienarodzonego niemowlęcia do VLCP-UFA dla prawidłowego rozwoju mózgu wzrasta gwałtownie przed narodzinami i szczyty tuż przed, a następnie spada gwałtownie po urodzeniu.

dieta karmienie piersią matki zawiera jedyne źródło nienarodzonych i nowo narodzone dziecko ma dla tych niezbędnych kwasów tłuszczowych. Tradycyjnie, kobiety w ciąży w Chinach, którzy sobie na to pozwolić, zużywają aż 10 jaj dziennie. Niektóre z tych tradycji kulinarnych, sprawdzonych przez tysiąclecia, a teraz mają solidną podstawę w nowoczesnej nauki odżywczej.

Jeśli te matki są polegając na jajach rolno-fabrycznych Obawiam dla rozwoju mózgu u ich potomstwa ze względu na jajach handlowych brakuje tych składników odżywczych! Dietetycy są coraz coraz bardziej świadomi tego, co możemy znaleźć na naszej potomstwa ze względu na diecie podyktowane industrializacji w przemyśle spożywczym.

Artykuł dzięki: