rolnictwo ekologiczne jako zawod i powolanie

rolnictwo ekologiczne jako zawod i powolanie

Lip 24

rolnictwo ekologiczne jako zawod i powolanie Przetworzona żywność są najlepiej unikać, ponieważ około 70 procent wszystkich przetworów spożywczych zawierających GMO.

Jedzenie na mieście przynosi ekspozycję żywności GM i choć może się to wydawać niemożliwe, aby chronić siebie całkowicie, należy zatrzymać się świadomy tego, co może być w swoim zbóż i kukurydzy i jeść ekologicznie, jak to możliwe. Trzymaj się informować o najnowszych wydarzeniach w GMO oraz genetycznie żywności, dzięki czemu można podjąć niezbędne kroki, aby chronić siebie i swoją rodzinę.

Christine Frisbee jest ekspertem wynalazca i marketing. Ona wymyśliła kilka produktów, które promują zdrowie i dobre samopoczucie. Pracowała w dziedzinie medycyny z badaczy i klinicystów z rakiem, a także żywienia. Ona stała się autorytetem w dziedzinie naturalnych metod leczenia i opieki zdrowotnej. Jej wynalazki obejmują poduszkę, który zatrzymuje chrapanie i zapachy, które poprawiają nastrój i daje energię.

Jest autorem jednej książki, a inny w produkcji, Christine cieszy pisania na nowe sposoby, aby zachować zdrowie z produktów ekologicznych i naturalnych do pielęgnacji osobistej i rodzinnej. Otrzymała Masters in Business Administration na University of Connecticut.

Artykuł dzięki: