rolnictwo ekologiczne trwale uzytki zielone

rolnictwo ekologiczne trwale uzytki zielone

Wrz 25

rolnictwo ekologiczne trwale uzytki zielone

Dlaczego nigdy nie byliśmy Oznaczało to Eat Grains

Wbrew powszechnemu przekonaniu, ludzie nigdy nie były przeznaczone do spożycia ziarna. Każdy wie, że nasza struktura zębów nie został zaprojektowany do mięsa, i że są wszystkożerne z natury – więc gdzie ziarna wejść? Weźmy trochę okiem wstecz na naszych początków, dlaczego nigdy nie były przeznaczone do spożycia ziarna.

Już w epoce kamiennej, nasi przodkowie byli już zbudowany jak dzisiejszych ludzi. Byli to łowcy-zbieracze, żywiąc się owocami, warzywami i mięsem. Wtedy nasi przodkowie wiedzieli, że zboża takie jak pszenica i ziemniaki były niejadalne w stanie surowym, a unikał nich całkowicie.

Oto dlaczego – większość ziarna mają elementy świat naukowy Calls „anty-odżywczych.” Są to elementy, które zapobiegają zwierząt, takich jak ptaki, roślinożernych i ludzi przy nich jedzenia. Takie postępowanie spowodowałoby niesmaczny reakcje w chemii ciała, co czyni nas chorych.

Ale nasi przodkowie odkryli rolnictwo. Dowiedzieli się, że ziarna gotowanie zanegowane większość toksyn, co czyni je mało bezpieczne do jedzenia. Ale podczas gdy ludzka cywilizacja postępuje niezaprzeczalnie od tego czasu okazało się, że ludzie włączeniu do diety opartej na ziarno, stały się one krótsze, frailer i bardziej podatne na choroby i zarazy, niż kiedykolwiek wcześniej.

Rewolucja przemysłowa pogorszyła rzeczy. Jako żywność stała się bardziej masowo produkowane, ludzie zaczęli jeść ziarna bardziej przetworzonych i wyrafinowane. A całkiem niedawno, po tym jak Food Guide Pyramid powstała promowanie 6-11 porcji ziaren dziennie, otyłości i chorób serca zaczął gwałtownie wzrastać w niekontrolowany sposób.

Badanie po badania wykazały, że ziarna naprawdę nie ma miejsca w naszej diecie. Chociaż jest to na tyle bezpieczne, aby cieszyć miskę makaronu lub kawałek tosty lub pieczonym ziemniakiem co jakiś czas, ziarna nigdy nie miały stanowić podstawę naszej diety. Nadszedł czas wisened się i powrócił do diety naszych przodków prosperował on – ekologicznie uprawianych owoców, warzyw i mięsa.

Artykuł dzięki: