rolnictwo ekologiczne uprawy zielarskie

rolnictwo ekologiczne uprawy zielarskie

Sty 18
rolnictwo ekologiczne uprawy zielarskie

BPH jest diagnozowana przez odbytnicy egzamin przez lekarza.

BPH nie jest rak, lub prekursorem raka – i to nie podnosi ryzyko zachorowania na raka prostaty. Rzeczywista przyczyna powiększenia prostaty nie jest znana. Oprócz pewnego połączenia starzenia się, jądra może odgrywać rolę w rozwoju gruczołu. Ludzie, którzy nie mieli jądra usunięte w młodym wieku, w wyniku raka jąder lub innych powodów medycznych nie rozwijają BPH, prawdopodobnie w wyniku usunięcia dihydrotestosteronu, który ma działanie stymulujące na tkankę gruczołu krokowego. Podobnie, jeśli po rozwinięciu BPH, człowiek jest jego jądra usunięciu prostaty zaczyna się kurczyć pod względem wielkości.

Mniej niż połowa wszystkich mężczyzn z BPH ma objawy choroby, które obejmują częste oddawanie moczu, oddawanie moczu i pilności w nocy, słaby strumień moczu, starając się nieważne, dryblingu po oddaniu moczu, oddawanie moczu i niekompletny. Częstotliwość jest spowodowany niedrożnością mechanicznego cewki moczowej, w połączeniu z pogrubieniem mięśnia gładkiego w ścianie pęcherza wtórne do zwiększenia oporu ze strony cewki moczowej. Powoduje to, że wielkość komory pęcherza stają się mniejsze, skrócenie czasu pomiędzy oddawaniem moczu, co prowadzi do wielu wizyt w toalecie.

Leczenie nie jest to konieczne we wczesnych etapach BPH. Po regularnie (kilka razy w tygodniu) rozpocząć oddawanie moczu mniej niż dwie godziny po ostatnim Poszedłeś, mam wrażenie jakby pęcherz nie jest pusta po oddawaniu moczu, zatrzymał się i zaczął przy oddawaniu moczu, musiał pchać lub zmęczenie, albo miał słaby strumień, nie można odłożyć oddawanie moczu i trzeba wstać w nocy, to jest czas, aby coś z tym zrobić. Jeśli masz te problemy tylko raz i trochę czasu, nie muszą korzystać z leczenia.

Więcej informacji na temat metod leczenia PE i innych zaburzeń i ukrytych zagrożeń związanych z leków na receptę w ‚Before You Take That Pill: dlaczego przemysł leku może być szkodliwe dla zdrowia: Zagrożenia i skutki uboczne nie znajdziecie na etykiecie powszechnie stosowanymi lekami , witamin i suplementów „przez naukowców i lekarzy J.Douglasa Bremner, MD.

Artykuł dzięki: