rolnictwo ekologiczne terminy koszenia

rolnictwo ekologiczne terminy koszenia

Sie 26

rolnictwo ekologiczne terminy koszenia

Zdrowe Eating- Problem z przetworzonej żywności

Większość ludzi chce jeść zdrowo; problemem jest to, że wielu nie ma pojęcia, jak to zrobić. Co gorsza wielu ludzi, którzy myślą, że są zdrowej diety nie są w rzeczywistości. Głównym powodem jest to, że wiele produktów, które są oznakowane jako niskiej zawartości tłuszczu lub wysoki w niektórych składników odżywczych w rzeczywistości nie są dla nas dobre. Problem jest, że nasze ciała nie są przeznaczone do obsługi przetworzonej żywności.

Problem z przetworzonej żywności jest to, że nasz organizm nie zostały tak naprawdę przeznaczone do ich jedzenia. Są one wynikiem praktyk rolniczych, które są zaledwie kilka tysięcy lat, które nie jest już wystarczająco dużo czasu dla nas, aby mieć do ewolucji zmieniły nasze potrzeby żywieniowe. Rolnictwo może być wykonany nowoczesną cywilizację możliwe, ale pozostaje faktem, że są przez myśliwych przyrody i zbiera, a zatem są zaprojektowane tak, aby funkcjonować na najwyższym żywności, które występują naturalnie.

W ciągu ostatnich kilku lat diet o niskiej zawartości węglowodanów stały się bardzo popularne, to dlatego, że nasze ciała nie są przeznaczone do spożycia węglowodanów. Nie możemy żyć bez białka lub tłuszcze, ale nie mamy potrzebę węglowodanów. Powodem tego jest to, że nasi przodkowie mieli ograniczony dostęp do nich. Niskie diety węglowodanów zazwyczaj obracają się wokół jedzenia mięs i warzyw, dokładnie w tym rodzaju rzeczy nasi przodkowie byliby w stanie znaleźć w naturze w czasach przed rolnictwem.

Inny problem z przetworzonej żywności jest to, że w większości przypadków przetwarzanie wycina dużo wartości odżywczych, które oferują. Jeszcze gorzej jest zazwyczaj inne rzeczy jak cukier lub sól w celu polepszenia smaku i zwiększenia trwałości. Powoduje to, że przetworzona żywność nie tylko nie dają nam wszystkim żywieniu, że musimy, ale mogą być w rzeczywistości szkodzą nam.

Większość ludzi jedzenia przetworzonej żywności, ponieważ są one tak wygodne. Jednak w większości przypadków naturalnie występującym żywności, takich jak mięso i warzywa mogą być tak samo wygodne. Jedną z dobrych rzeczy na temat szał na niskie diety węglowodanów jest to, że zrobili nieprzetworzone pokarmy znacznie szerzej dostępne. Jeśli chcesz pozostać zdrowym jednym z kluczy jest zacząć jeść tak, że nasi przodkowie, to jest sposób, że organizm został zaprojektowany do pracy. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, to trzymać się tego, co jest znane jako jaskiniowiec diety, nie ma wiele informacji na temat tego rodzaju diety dostępne online.

Zdrowe odżywianie jest ważne dla dobrego samopoczucia. Na szczęście ze wszystkimi receptur ze zdrową żywnością, które są teraz tam jest to dość łatwe do zrobienia.

Artykuł dzięki: