jaki nawoz wieloskladnikowy pod rzepak

jaki nawoz wieloskladnikowy pod rzepak

Sie 12
jaki nawoz wieloskladnikowy pod rzepak

Trzypunktowego trójkącie Fitness – Twoja Droga do optymalnego zdrowia

Trzy Punkt Triangle zdatności łączy trzy kluczowe aspekty całkowitego i pełnego zdrowia.

1. Jakość Whole Food Nutrition

2. Ćwiczenia fizyczne

3. Suplementacja żywieniowa

jaki nawoz wieloskladnikowy pod rzepak

Począwszy trójkąt optymalnego zdrowia, podstawą zdrowia jest coraz jakości całe żywienie. W dzisiejszym świecie przemysłowej, zwłaszcza w krajach rozwiniętych, mamy pozwolić jakości poślizgu dla wygody posiadania dużych ilości produktów spożywczych, dostępnych dla wszystkich, którzy mogą przyczynić się do miejscowego sklepu spożywczego. Produkcja żywności zrewolucjonizował sposób możemy dostać nasze jedzenie, co czyni go dość łatwo dostać się wiele elementów, które chcemy, bez konieczności wyprodukować sami.

Niestety, trwałość tych rolnictwa i przetwórstwa mięsa praktyk nie pozostawiała wiele naszych ziem rolniczych pozbawione odżywiania. Większość produktów mięsnych wymagają dużych ilości antybiotyków do walki z chorobą, ponieważ zwierzęta nie żyją w warunkach odpowiednich dla dobrego zdrowia.

Wielu z nas Amerykanie wiedzą, co dzieje się za kulisami, ale zignorować faktów (łącznie ze mną) ze względu na rzecz wygody. Industrializacja świata uczynił życie łatwiejszym i bardziej przyjemne do życia. Dziękuję Bogu za wszystkich naszych innowacji, ale modlę się, że żądza pieniędzy i dół prawej chciwość nie grozi całkowite załamanie obecnego systemu, który jest aktualnie w miejscu.

Mamy do 1) kształcić sami 2) przyjęcia z powrotem kontrolę nad produkcją żywności i 3) żądać czyste, ekologiczne, naturalnie uprawiane, pastwiska-raise żywności. Moc jest w ludziach i musimy głosować z naszymi dolarów i naszych działań. Firmy takie jak Beyond organiczne, założonego przez Jordan Rubin, podjęły Bożych zasad i produkcji żywności składniki odżywcze bezpośrednio ze swoich gospodarstw do konsumentów.

Artykuł dzięki: