rolnictwo ekologiczne a konwencjonalne

rolnictwo ekologiczne a konwencjonalne

Lis 20

rolnictwo ekologiczne a konwencjonalne

Wysiłek fizyczny jest drugi punkt w trójkącie optymalnego zdrowia. Ludzka maszyna została wykonana, aby przenieść. Ćwiczenia lub wysiłek fizyczny smaruje i wzmacnia organizm jako całość z oczekiwaniem będzie prowadzącej podobną działalność w przyszłości.

Siedzący tryb życia stwarza siedzący ciało. Jesteś tylko w stanie zrobić to, co fizycznie zrobić sobie zrobić. Na przykład, jeśli twój pomysł ćwiczeń idzie umiarkowanym tempie przez 30 minut i to wszystko robisz na co dzień, to wszystko jest twoje ciało jest przygotowane do zrobienia. Różnorodność jest nazwa gry; podobnie jak w przypadku żywności, nasza sprawność funkcjonalna zależy od niego. Większość z nas rodzi się ze zdolnością do wielkich i wspaniałych czynów fizycznych, jednak sama większość starzeją się i wpaść w otchłań przeciętności.

CrossFit osobiście zmieniło mój pogląd na temat kondycji i treningu fizycznego. Nieliczne programy są zaprojektowane tak, aby uzyskać rzeczywiste wymierne rezultaty. Inne niż Strongman konkursach, żaden inny program sprawności stworzył konkurencję (The CrossFit Games) mające na celu zbadanie fizyczne granice ludzkiej maszyny w więcej niż jednym konkretnym przypadku. Ponad to, Olimpiada CrossFit bierze świat przez burzę.

Trzeci punkt na trójkącie optymalnego zdrowia jest suplementacja żywieniowa. Zawartość odżywcza w naszej żywności poszły w dół w ciągu roku z powodu industrializacji. Nieorganiczna sposobem hodowla odbywa się z wykorzystaniem środków chemicznych i pestycydów, został zdewastowany naturalny fundament składników odżywczych z naszych gleb. Big rolnictwo wyprzedane i wybrana ilość nad jakość przynieść najwięcej pieniędzy. Stowarzyszenie pomogło do prowadzenia tego trendu poprzez wymagający i akceptując niższe standardy w imię wygody.

Kształcenie się na naturalnych preparatów ziołowych i zakupu lokalnie okażą się bardzo korzystne dla ogólnego stanu zdrowia.
Artykuł dzięki: