rolnictwo ekologiczne definicja ustawa

rolnictwo ekologiczne definicja ustawa

Paź 21

Wielkie firmy farmaceutyczne starają się sprzedawać na ich syntetycznych leków, które są faktycznie pochodzących z naturalnych ziół i substancji. Można więc zadać sobie pytanie: „Dlaczego nie skorzystać real deal i przejść wszystkie naturalne?” Prawda jest taka, że ??chcą patent być wyłącznym sprzedawcą towaru. Zgodnie z prawem nie można opatentować naturalną Bóg stworzył substancje.

Firmy takie jak Sunshine Natury wyznaczają nowe standardy, jeśli chodzi o jakość i standardy. Przez 40 lat są już daleko poza standardy jakości rządowych i mamy ponad 600 badań, które działają, aby upewnić się, co dzieje się na konsumenta jest najwyższej skuteczności i jakości.

Ja zawsze polecam, że ludzie zrobić własne badania i tylko robić rzeczy, których osiągnęły poziom komfortu. Jest tak wiele informacji, niektóre dobre, a niektóre nie tak dobre. Porównaj i kontrast jak najwięcej wydobyć prawdę. Pytanie należy zadać; „Czy źródło tego zysku informacyjnego finansowo od prezentowanych informacji?”

Jeśli wziąć pieniądze z równania, naprawdę wiem, gdzie ktoś stoi.

Duane Waits właściciel / kierownik Trener CrossFit Revealed służąc North Austin, Cedar Park i Leander, obszary Texas http://www.crossfitrevealed.com „dostać fizycznie zdolny do Boga, Zdrowia i Wellness”

Dowiedz się więcej o Beyond Organic Whole Food Nutrition podstawie starych technik przetwarzania świecie, które produkują najwyższej jakości GreenFinished wołowiny i napoje probiotyczne Bogate odwiedzić:

http: // I Want Poza Organic [http://iwantbeyondorganic.com]

Dobre odżywianie od jakości żywności ekologicznej, wysoka siła / jakość programu odżywiania i dobre umiarkowanego do intensywnego funkcjonalnej sprawności fizycznej zapewni Ci długotrwałą zdrowia.

Znajdź i przyłączyć się z lokalnym partnerem CrossFit.

Artykuł dzięki: